Lodówka Gorenje NRK 4181 CW4 biały
Zdjęcia 5 |
Gorenje NRK 4181 CW4 biały 2020 rokfull No Frost biały srebrny |
|
Klasyczna dwukomorowa lodówka średniej wielkości, wprowadzona na rynek w 2020 roku. Całkowita użyteczna objętość lodówki Gorenje NRK 4181 CW4 wynosi 251 litrów. Dzięki wsparciu technologii No Frost Plus zarówno w komorze zamrażarki, jak i lodówki, użytkownik nie musi już rozmrażać rozmrażacza, a żywność nie wysycha. Zamrażarka 80 l znajduje się poniżej. Jest wyposażony w cztery szuflady i jest w stanie zamrozić do 9 kg świeżej żywności dziennie.
Jednocześnie urządzenie jest w stanie utrzymać zimno w środku przez 10 godzin bez zużycia energii. Jeśli chodzi o komorę chłodniczą to jej pojemność to 171 litrów. Wewnątrz znajdują się cztery półki ze szkła hartowanego, a także pojemna szuflada CrispZone na owoce i warzywa. Specjalny wentylator dynamicznego układu chłodzenia zapewnia najbardziej równomierne rozprowadzenie zimnego powietrza wewnątrz komory roboczej. Modelowi przypisano klasę energetyczną A+ (inaczej F według nowej klasyfikacji).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje NRK 4181 CW4 biały
Gorenje Šaldytuvas NRK4181CW4 | 2 201 zł |
Lodówka Gorenje NRK4181CW4 | 1 659 zł |
Lodówka Gorenje Nrk4181Cw4 Biała No Frost 251L 182Cm | 1 850 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK4181CW4 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 749 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK4181CW4 | 1 747 zł |
Modyfikacje Gorenje NRK 4181 CW4
Ceny na Gorenje NRK 4181 CW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 4181 CW4 biały | od 1 659 zł | 6 oferty | ||
Gorenje NRK 4181 CS4 srebrny | od 1 701 zł | 11 oferty |