Karta pamięci GOODRAM SDXC IRDM Pro V60 UHS II U3 64 GB
Zdjęcia 3 |
GOODRAM SDXC IRDM Pro V60 UHS II U3 64Gb 64 GB128 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM SDXC IRDM Pro V60 UHS II U3 64 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta SD 64GB UHS II V60 Goodram - blister detaliczny | 104 zł |
GOODRAM SDXC 64GB IRDM Pro UHS-II U3 RF-SD-GR-035 | 84 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM Pro SDXC 64GB | 84 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM Pro SDXC 64GB IRP-S6B0-0640R12 | 84 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje GOODRAM SDXC IRDM Pro V60 UHS II U3
Ceny na GOODRAM SDXC IRDM Pro V60 UHS II U3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM SDXC IRDM Pro V60 UHS II U3 64 GB | od 84 zł | 9 oferty | ||
GOODRAM SDXC IRDM Pro V60 UHS II U3 128 GB | od 159 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →