Powerbank Goal Zero Sherpa 100AC (22050)
Zdjęcia 4 |
Goal Zero Sherpa 100AC |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goal Zero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goal Zero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goal Zero Sherpa 100AC
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goalzero GZ22051 Powerbank Czarny 25600 mAh | 1 507 zł |
Powerbank Goal Zero Power bank GOAL ZERO Sherpa 100 AC V2 z indukcją i 230 | 1 989 zł |
Powerbank turystyczny Goal Zero Sherpa100 AC V2, 25600mAh | 1 999 zł |
Powerbank indukcyjny Goal Zero 25600mAh, podróżny | 1 999 zł |
Powerbank Sherpa 100AC GOAL ZERO | 1 890 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →