Powerbank Goal Zero Sherpa 100PD (22060)
Zdjęcia 7 |
Goal Zero Sherpa 100PD |
|
Obsługa ładowania bezprzewodowego
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goal Zero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goal Zero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goal Zero Sherpa 100PD
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goal Zero 100 PD wyświetlacz LCD Powerbank 100 Wh 6400 MAh Flightsafe Comp | 853 zł |
Powerbank turystyczny Goal Zero Sherpa100 PD V2, 25600mAh | 1 039 zł |
Powerbank Sherpa 100PD GOAL ZERO | 1 190 zł |
Powerbank turystyczny Goal Zero Sherpa100 PD V2, 25600mAh | 1 299 zł |
Powerbank z indukcją Goal Zero Sherpa 100PD | 1 169 zł |
Goal Zero Sherpa 100pd 2023 Power Bank Posrebrzany | 870 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →