Powerbank Goal Zero Sherpa 100AC (22050)
Фото 4 |
Goal Zero Sherpa 100AC |
|
Універсальна мобільна батарея високої ємності (powerbank-акумулятор) з великим вибором різних виходів, бездротовою зарядкою Qi та можливістю паралельного обслуговування кількох пристроїв. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів, яким потрібне мобільне джерело енергії для тривалих подорожей. Для підключення пристроїв оснащений роз'ємами: двома USB А, двома USB-C та євророзеткою 220 В, яка може віддавати потужність до 100 Вт (у піку до 150 Вт).
Обладнаний інтерактивним OLED-дисплеєм, який відображає статус підключених пристроїв, статус внутрішньої батареї (26500 мАг при напрузі 3,7 В) та інформацію про можливі проблеми. Заряджається PowerBank-акумулятор Goal Zero Sherpa 100AC від зовнішнього мережевого блоку живлення USB або USB C (у комплект не входить). Також можлива зарядка від сонячних панелей Goal Zero Nomad (придбаються окремо). Для підключення гаджетів комплектується чотирма кабелями з роз'ємами USB A, USB C, microUSB та Apple Lightning. Запасної енергії вистачить на 4-6 зарядок смартфонів, 10-15 зарядок action-камер, до 3 зарядок планшетів та до 1,5 зарядки ноутбука.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goal Zero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goal Zero.
Купити Goal Zero Sherpa 100AC
Усі ціни 12 →Goalzero GZ22051 Powerbank Czarny 25600 mAh | 1 507 zł |
Powerbank Goal Zero Power bank GOAL ZERO Sherpa 100 AC V2 z indukcją i 230 | 1 989 zł |
Powerbank turystyczny Goal Zero Sherpa100 AC V2, 25600mAh | 1 999 zł |
Powerbank indukcyjny Goal Zero 25600mAh, podróżny | 1 999 zł |
Powerbank Sherpa 100AC GOAL ZERO | 1 890 zł |