Powerbank Goal Zero Flip 24
Zdjęcia 6 |
Goal Zero Flip 24 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goal Zero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goal Zero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goal Zero Flip 24
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerbank turystyczny Goal Zero Flip24, 6700 mAh | 229 zł |
Goal Zero Flip 24 Black bardzo wydajny, wytrzymały i lekki power bank | 229 zł |
Power bank GOAL ZERO Flip 24 black | 229 zł |
Zestaw solarny Nomad 10 z Flip 24 | 849 zł |
Zestaw solarny Nomad 10 z Flip 24 | 849 zł |
Modyfikacje Goal Zero Flip 24
Ceny na Goal Zero Flip 24 |
---|---|---|---|---|
Goal Zero Flip 10 | od 108 zł | 2 oferty | ||
Goal Zero Flip 12 | od 159 zł | 1 oferta | ||
Goal Zero Flip 24 | od 229 zł | 5 oferty | ||
Goal Zero Flip 36 | od 240 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →