Gembird GGS-IVAR-TWIN
Zdjęcia 11 |
Gembird GGS-IVAR-TWIN |
|
Zestaw urządzeń wejściowych do gier, który obejmuje kompaktową 35-klawiszową klawiaturę do gier i 7-przyciskową symetryczną mysz z połączeniem kablowym USB. Klawiatura, będąca kompaktową klawiaturą jednoręczną, wyposażona jest w wytrzymałe przełączniki membranowe z wyraźnym sprzężeniem zwrotnym oraz podświetlenie LED RGB. Jest to samodzielne urządzenie do gier, które może być używane w wielu popularnych grach FPS, MOBA i MMO (m.in.
Battlefield, PUBG, Fortnite, Call Of Duty, Overwatch, Apex Legends itp.). Ze względu na swoje skromne rozmiary klawiatura zajmuje znacznie mniej miejsca na stole, pozostawiając użytkownikowi więcej miejsca na aktywną pracę myszką. Klawisz Fn można łączyć z pięcioma przyciskami funkcyjnymi F1-F5, aby sterować różnymi funkcjami multimedialnymi, m.in. głośność i odtwarzanie treści audio/wideo. Eliminując klawisz Windows wymagany na konwencjonalnych klawiaturach, nie ma przypadkowych przerw w rozgrywce. Mysz z zestawu gamingowego Gembird GGS-IVAR-TWIN wyposażona jest w ulepszone ślizgacze ułatwiające ślizg, siedem przycisków oraz wysokiej jakości sensor optyczny z możliwością zmiany dokładności pozycjonowania (1000-1600-3200 dpi).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Kup Gembird GGS-IVAR-TWIN
Wszystkie ceny 7 →Zestaw GEMBIRD GGS-IVAR-TWIN | 77 zł |
Zestaw GEMBIRD GGS-IVAR-TWIN | 77 zł |
Gembird GGS-IVAR-TWIN Czarny | 77 zł |
Gembird 2-in-1 backlight USB gaming desktop kit GGS-IVAR-TWIN Wired, Mouse | 89 zł |
Gembird GGS-IVAR-TWIN Czarny | 77 zł |
Gembird 2-in-1 backlight USB gaming desktop kit GGS-IVAR-TWIN Wired, Mouse | 83 zł |