Smartwatch
Garett Men Ocean RT
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Garett Men Ocean RT
Wyświetlacz:1.3 ", 240x240 px, IPS
Obudowa:metal, IP54
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, ciśnieniomierz
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Men Ocean RT
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garett 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garett.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett Men Ocean RT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartwatch Garett Men Ocean RT Srebrny | 429 zł |
Garett 5904238480571 Smartwatch Garett Men Ocean RT srebrno-niebieski, sta | 513 zł |
5904238480571 | 429 zł |
Smartwatch Garett Men Ocean RT srebrno-niebieski, stalowy- NOWY I ORYGINAL | 466 zł |
Garett 5904238480571 Smartwatch Garett Men Ocean RT srebrno-niebieski, sta | 513 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →