Smartwatch
Garett Sport Activity GT
Zdjęcia 8 |
Garett Sport Activity GT
Wyświetlacz:1.7 ", 280x240 px, TFT
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP67
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, ciśnieniomierz, poziom tlenu we krwi
Sport i turystyka:tryb pływania
Aplikacja na smartfona – Da Fit.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Sport Activity GT
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garett 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garett.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett Sport Activity GT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartwatch GARETT Sport Activity GT Złoty Stalowy SPORT ACTIVITYGT ZLOT ST | 380 zł |
Garett Sport Activity GT złoty OUTLET | 250 zł |
Smartwatch GARETT Sport Activity GT Czarny SPORT ACTIVITYGT CZAR | 370 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →