Смартгодинник
Garett Kids Sun Pro
Відео 1Фото 12 |
Garett Kids Sun Pro
Батькам:SOS, геозона
Дисплей:1.3 ", 240x240 пікс, IPS
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Спорт і туризм:GPS
Програма для смартфона – Garett Tracker.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Kids Sun Pro
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garett Kids Sun Pro
Усі ціни 46 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARETT Smartwatch GARETT Kids Sun Pro 4G Różowy | 499 zł |
Garett Electronics Smartwatch Kids Sun Pro 4G różowy ATGTTZASSPROROZ | 548 zł |
GARETT Smartwatch Garett Kids Sun Pro 4G czarny SUNPRO4GCZAR | 517 zł |
Smartwatch Garett Kids Sun Pro 4G niebieski ZEG-SMW-GRT-466 | 456 zł |
Smartwatch GARETT Kids Sun Pro 4G Czarny | 452 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →