Дитячий годинник
Garett Kids Essa 4G
Фото 17 |
Garett Kids Essa 4G
Батькам:SOS, геозона
Дисплей:1.83 ", 280x240 пікс, IPS
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:про виклики, про повідомлення
Здоров'я:немає пульсометра
Спорт і туризм:GPS
Вбудований додаток WhatsApps, математична гра, шкільний розклад, диктофон, змінні циферблати.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Kids Essa 4G
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garett Kids Essa 4G
Усі ціни 43 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARETT Smartwatch GARETT Kids Essa 4G Czarny | 329 zł |
Garett Electronics Smartwatch Kids Essa 4G Różowy ATGTTZASESSAROZ | 371 zł |
Garett Kids Essa 48mm LTE Różowy | 311 zł |
Smartwatch Garett Kids Essa 4G Różowy ZEG-SMW-GRT-592 | 311 zł |
Garett Electronics Smartwatch Kids Essa 4G Czarny ATGTTZASESSACZA | 381 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →