Zegarki dziecięce
Garett Kids Essa 4G
Zdjęcia 17 |
Garett Kids Essa 4G
Dla rodziców:SOS, geofence
Wyświetlacz:1.83 ", 280x240 px, IPS
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP67
Powiadomienia:o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:brak pulsometru
Sport i turystyka:GPS
Wbudowana aplikacja WhatsApp, gra matematyczna, plan zajęć, dyktafon, zmienne tarcze zegarka.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Kids Essa 4G
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garett 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garett.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett Kids Essa 4G
Wszystkie ceny 49 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARETT Smartwatch GARETT Kids Essa 4G Szary | 319 zł |
Garett Electronics Smartwatch Kids Essa 4G Czarny ATGTTZASESSACZA | 371 zł |
Smartwatch Garett Kids Essa 4G Różowy ZEG-SMW-GRT-592 | 311 zł |
Smartwatch GARETT Kids Essa 4G Różowy | 311 zł |
Smartwatch GARETT Kids Essa 4G Różowy | 311 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →