Дитячий годинник
Garett Kids Sun 4G
Фото 17 |
Garett Kids Sun 4G
Батькам:SOS, геозона
Дисплей:1.4 ", 240x240 пікс, TFT
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр
Спорт і туризм:GPS
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Kids Sun 4G
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garett Kids Sun 4G
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garett Electronics Kids Sun 4G 33 cm 13" LCD Różowy GPS Satellita 59032462 | 604 zł |
Smartwatch GARETT Kids Sun 4G Różowy | 550 zł |
Smartwatch Garett Kids Sun 4G Niebieski (5903246289596) | 537 zł |
Garett, Smartwatch, Kids Sun 4G, niebieski | 539 zł |
Garett, Smartwatch, Kids Sun 4G, różowy | 537 zł |
Garett, Smartwatch, Kids Sun 4G, czarny | 539 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →