Zegarki dziecięce
Garett Kids Sun 4G
Zdjęcia 17 |
Garett Kids Sun 4G
Dla rodziców:SOS, geofence
Wyświetlacz:1.4 ", 240x240 px, TFT
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP67
Powiadomienia:o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr
Sport i turystyka:GPS
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Kids Sun 4G
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garett 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garett.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett Kids Sun 4G
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garett Electronics Kids Sun 4G 33 cm 13" LCD Różowy GPS Satellita 59032462 | 604 zł |
Smartwatch GARETT Kids Sun 4G Różowy | 550 zł |
Smartwatch Garett Kids Sun 4G Niebieski (5903246289596) | 537 zł |
Garett, Smartwatch, Kids Sun 4G, niebieski | 539 zł |
Garett, Smartwatch, Kids Sun 4G, różowy | 537 zł |
Garett, Smartwatch, Kids Sun 4G, czarny | 539 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →