Smartwatch
Garett Lady Elegance RT
Zdjęcia 15 |
Garett Lady Elegance RT
Wyświetlacz:1.28 ", 240x240 px, TFT
Obudowa:metal, IP67
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, ciśnieniomierz, poziom tlenu we krwi
Możliwość wykonywania połączeń Bluetooth.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Lady Elegance RT
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garett 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garett.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett Lady Elegance RT
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartwatch Garett Lady Elegance RT Gold Steel | 596 zł |
Smartwatch Garett Lady Elegance RT Czarny (5904238483749) | 432 zł |
Garett Smartwatch damski Lady Elegance RT 5904238483749 (ZG-016146) 208-44 | 449 zł |
GARETT LADY ELEGANCE RT CZARNY STALOWY GARETT LADY ELEGANCE RT CZARNY STAL | 382 zł |
Smartwatch Garett Lady Elegance RT czarny, stalowy | 368 zł |
Smartwatch Garett Lady Elegance RT Black Steel | 566 zł |
Smartwatch Garett Lady Elegance RT czarny, stalowy | 410 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →