Smartwatch
Garett Lady Olivia RT
Zdjęcia 10 |
Garett Lady Olivia RT
Wyświetlacz:1.28 ", 240x240 px, TFT
Obudowa:aluminium, IP68
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, ciśnieniomierz, poziom tlenu we krwi
Sport i turystyka:tryb pływania
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Lady Olivia RT
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garett 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garett.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett Lady Olivia RT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartwatch Garett Lady Olivia RT Różowy | 359 zł |
Garett Smartwatch damski Lady Olivia RT 5904238480816 (ZG-015336) 208-44-0 | 419 zł |
Zegarek damski, 5904238480816 | 359 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →