Zegarki dziecięce
Garett Kids Nice Pro 4G
Zdjęcia 12 |
Garett Kids Nice Pro 4G
Dla rodziców:SOS, geofence
Wyświetlacz:1.85 ", 280x240 px, IPS
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP65
Powiadomienia:o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:brak pulsometru
Sport i turystyka:GPS
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Kids Nice Pro 4G
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garett 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garett.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett Kids Nice Pro 4G
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARETT SmartWatch GARETT Kids N!ce Pro 4G Czarny | 279 zł |
Smartwatch Garett Kids N!ce Pro 4G różowy ZEG-SMW-GRT-558 | 268 zł |
GARETT Kids N!ce Pro 4G Czarny 5904238484906 | 279 zł |
Smartwatch GARETT Kids Nice Pro 4G Czarny | 279 zł |
Smartwatch GARETT Kids Nice Pro 4G Czarny | 279 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →