Smartwatch
Garett GRC Activity 2
Zdjęcia 36 |
Garett GRC Activity 2
Wyświetlacz:1.78 ", 448x368 px, AMOLED
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP67
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, ciśnieniomierz, poziom tlenu we krwi
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GRC Activity 2
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garett 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garett.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett GRC Activity 2
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartwatch Garett GRC Activity 2 srebrny matowy ZEG-SMW-GRT-604 | 289 zł |
Smartwatch GARETT GRC Activity 2 Czarny Matowy | 339 zł |
Smartwatch GARETT GRC Activity 2 Czarny Matowy ACTIVITY 2 BLK MAT | 339 zł |
Garett GRC Activity 2 52mm Złoty | 339 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →