Zegarki dziecięce
Garett Kids Life 4G
Zdjęcia 13 |
Garett Kids Life 4G
Dla rodziców:SOS, geofence
Wyświetlacz:1.3 ", 240x240 px, TFT
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP67
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, ciśnieniomierz
Sport i turystyka:GPS
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Kids Life 4G
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garett 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garett.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett Kids Life 4G
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARETT Kids Life 4G GPS, różowy | 539 zł |
Garett 5903246289848 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa | 549 zł |
GARETT Kids Life 4G GPS, niebieski | 529 zł |
Smartwatch Garett Kids Life 4G Czarny - KARTA SIM | 549 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →