Дитячий годинник
Garett Kids Life 4G
Фото 13 |
Garett Kids Life 4G
Батькам:SOS, геозона
Дисплей:1.3 ", 240x240 пікс, TFT
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр
Спорт і туризм:GPS
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Kids Life 4G
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garett Kids Life 4G
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARETT Kids Life 4G GPS, różowy | 539 zł |
Garett 5903246289848 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa | 549 zł |
GARETT Kids Life 4G GPS, niebieski | 529 zł |
Smartwatch Garett Kids Life 4G Czarny - KARTA SIM | 549 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →