Pamięć RAM G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C15D-16GVK
Wideo 14Zdjęcia 3 |
G.Skill F4-3200C15D-16GVK |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C15D-16GVK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V 16GB 3200MHz | 567 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V 16GB 3200MHz F4-3200C15D-16GVK | 567 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GVR | od 176 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GVR | od 302 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GVR | od 184 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C15D-16GVR | od 777 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB | od 227 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR | od 381 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C15D-16GVK | od 567 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB | od 132 zł | 31 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVK | od 196 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GVKA | od 643 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK | od 365 zł | 20 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVKC | od 229 zł | 18 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GVK | od 190 zł | 19 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB | od 205 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C16D-16GVK | od 443 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK | od 234 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4600C19D-16GVKE | od 376 zł | 12 oferty |
Polecamy