Pamięć RAM G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C17S-8GNT
G.Skill F4-2400C17S-8GNT |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C17S-8GNT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill Value DDR4 8GB 2400 CL17 | 100 zł |
Pamięć DIMM DDR4 G.SKILL Value, 8 GB, 2400 MHz, CL17 | 152 zł |
G.Skill Value DDR4 8GB 2400 CL17 | 130 zł |
G.skill Wert 1x8gb Ddr4 2400mhz Ram Czarny F4-2400C17S-8GNT | 83 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Value DDR4 1x8Gb
Ceny na G.Skill Value DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2133C15S-8GNS | od 82 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GNT | od 110 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GNS | od 107 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C17S-8GNT | od 83 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2666C19S-8GNT | od 91 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →