Оперативна пам'ять G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C17S-8GNT
G.Skill F4-2400C17S-8GNT |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C17S-8GNT
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć RAM G.SKILL Value 8GB 2400MHz | 90 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Value 8GB 2400MHz F4-2400C17S-8GNT | 90 zł |
G.Skill Value DDR4 8GB 2400 CL17 | 110 zł |
Pamięć DIMM DDR4 G.SKILL Value, 8 GB, 2400 MHz, CL17 | 152 zł |
G.Skill Value DDR4 8GB 2400 CL17 | 130 zł |
G.skill Wert 1x8gb Ddr4 2400mhz Ram Czarny F4-2400C17S-8GNT | 83 zł |
Відеоогляди
Модификації G.Skill Value DDR4 1x8Gb
Ціни на G.Skill Value DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2133C15S-8GNS | від 82 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GNT | від 110 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GNS | від 107 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C17S-8GNT | від 83 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2666C19S-8GNT | від 88 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →