Agregat prądotwórczy Fogo FH 4001R
Fogo FH 4001R |
|
W modelu FH 4001R rozrusznik ręczny, a w modelu FH 4001RE rozrusznik elektryczny
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fogo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fogo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fogo FH 4001R
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat Fogo AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FH-4001R 3800 W Honda GX 270 FOGO | 5 169 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Fogo FH 4001 R | 4 819 zł |
Agregat prądotwórczy 4,2kW FH4001R Fogo | 4 399 zł |
Agregat prądotwórczy Fogo FH 4001 R | 5 737 zł |
Agregat prądotwórczy 4,2kW FH4001R Fogo | 4 399 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FH-4001R 3800 W Honda GX 270 FOGO | 5 237 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →