Śpiwór Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid
Zdjęcia 6 |
Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fjord Nansen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fjord Nansen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 średni śpiwór -5 C hydrofobowe wypełnienie | 1 302 zł |
Śpiwór puchowy Fjord Nansen NORDKAPP HYDRO 400 Mid - LEFT | 1 188 zł |
Śpiwór puchowy Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid | 1 049 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model Trondeland L - długość torby 205 cm, szerokość ramion 80 cm, szerokość nogawek 50 cm, waga 2,1 kg
- Model Trondeland XL - długość torby 225 cm, szerokość ramion 85 cm, szerokość nogawek 55 cm, waga 2,3 kg
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
Modyfikacje Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid
Ceny na Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid | od 1 049 zł | 4 oferty | ||
Fjord Nansen Nordkapp Hydro 250 Mid | od 839 zł | 3 oferty | ||
Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 XL | od 1 059 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →