Śpiwór Mountain Hardwear Lamina 15F/-9C Long
Zdjęcia 7 |
Mountain Hardwear Lamina 15F/-9C Long 198, t -4 °C213, t -4 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mountain Hardwear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mountain Hardwear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mountain Hardwear Lamina 15F/-9C Long
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mountain Hardwear Unisex Lamina 15F/-9C długi trawers zamek błyskawiczny p | 1 209 zł |
Mountain Hardwear Lamina 15f/-9ºc Sleeping Bag Niebieski Long / Right Zipp | 1 159 zł |
Mountain Hardwear Unisex Lamina 15F/-9C Long Traverse Right-Hand Zipper | 1 209 zł |
Mountain Hardwear Lamina 15f/-9ºc Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zippe | 1 085 zł |
Mountain Hardwear Lamina 15f/-9ºc Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zippe | 1 064 zł |
Modyfikacje Mountain Hardwear Lamina 15F/-9C Long
Ceny na Mountain Hardwear Lamina 15F/-9C Long |
---|---|---|---|---|
Mountain Hardwear Lamina 15F/-9C Reg | od 642 zł | 3 oferty | ||
Mountain Hardwear Lamina 15F/-9C Long | od 1 064 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →