Śpiwór Mountain Hardwear Lamina Eco AF 30F/-1C Long
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Mountain Hardwear Lamina Eco AF 30F/-1C Long worek kompresyjnydługi |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mountain Hardwear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mountain Hardwear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Mountain Hardwear Lamina Eco AF 30F/-1C Long
Ceny na Mountain Hardwear Lamina Eco AF 30F/-1C Long |
---|---|---|---|---|
Mountain Hardwear Lamina Eco AF 30F/-1C Short | od 991 zł | 1 oferta | ||
Mountain Hardwear Lamina Eco AF 30F/-1C Reg | od 1 034 zł | 1 oferta | ||
Mountain Hardwear Lamina Eco AF 30F/-1C Long | od 1 109 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →