Wanna Excellent Vesper 160x100 cm
Excellent Vesper 160x100 |
|
Dodatkowo wyposażony w system hydromasażu
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Vesper 160x100 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Wanna narożna prawa Excellent Vesper 160x100 cm asymetryczna bia | 1 585 zł |
Wanna narożna 160x100 Excellent VESPER WAEX.VEL16WH lewa | 1 490 zł |
EXCELLENT WAEX.VEL16WH VESPER WANNA 160X100 LEWA BIAŁA | 1 268 zł |
Vesper Wanna 160X100 Lewa Biała | 1 349 zł |
Excellent Wanna narożna lewa Excellent Vesper 160x100 cm asymetryczna biał | 1 585 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →