Piekarnik Electrolux SteamBake EOD 6C77 WV (949 499 560)
Zdjęcia 9 |
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WV |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux SteamBake EOD 6C77 WV
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELECTROLUX EOD6C77WV SteamBake 7333394018737 | 2 449 zł |
Piekarnik parowy ELECTROLUX EOD6C77WV (biały) | 2 401 zł |
Electrolux SteamBake EOD6C77WV Termoobieg Biały | 2 499 zł |
Piekarnik elektryczny parowy ELECTROLUX EOD6C77WV | 2 466 zł |
Electrolux SteamBake EOD6C77WV Termoobieg Biały | 2 499 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Electrolux SteamBake EOD 6C77 WV
Ceny na Electrolux SteamBake EOD 6C77 WV |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WV | od 2 089 zł | 11 oferty | ||
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ | od 1 740 zł | 14 oferty | ||
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WX | od 1 890 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →