Lampa stołowa EGLO Frattina-C 97813
EGLO Frattina-C 97813 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Frattina-C 97813
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO connect EGLO connect Frattina-C lampa stołowa LED | 450 zł |
Lampka nocna stołowa FRATTINA-C biała LED 18W 2300lm 2700K 97813 EGLO | 234 zł |
Eglo FRATTINA-C 97813 Lampka stołowa 1x18W/LED 2700-6500K | 234 zł |
Lampa stołowa FRATTINA-C 97813 - EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 528 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →