Lampa stołowa EGLO Fox 92875
Zdjęcia 4 |
EGLO Fox 92875 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Fox 92875
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO Lampa stołowa Fox 1-punktowa lampa stołowa nowoczesna klasyczna lampa | 118 zł |
Lampka biurkowa EGLO Fox 92872, GU10 3000K, biała | 190 zł |
Eglo FOX 92873 lampka biurkowa 1x2,5W/GU10 3000K | 190 zł |
92873 Fox Eglo | 190 zł |
Lampa stołowa FOX 92873 - Eglo ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 190 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →