Настільна лампа EGLO Walina 96858
EGLO Walina 96858 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Walina 96858
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lampa stołowa EGLO Walina, niebieska, 5.4W, 26x14 cm | 53 zł |
Eglo WALINA 96858 lampa stołowa 1x5,4W/LED 3000K | 53 zł |
Lampa stołowa WALINA 96858 – EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 140 zł |
Lampa stołowa EGLO Walina, fioletowa, 5.4W, 26x14 cm | 53 zł |
Eglo WALINA 96859 lampa stołowa 1x5,4W/LED 3000K | 53 zł |
Lampa stołowa WALINA 96859 – EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 130 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →