Настільна лампа EGLO Solo 1 85104
Фото 5 |
EGLO Solo 1 85104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Solo 1 85104
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EGLO Lampka nocna Solo 1, nikiel, biała | 244 zł |
Lampa stołowa EGLO Solo 87254, E14, złota | 230 zł |
Eglo SOLO 85104 lampa stołowa 1x60W/E14 | 230 zł |
85104 Solo 1 Eglo | 230 zł |
Lampa stołowa EGLO Solo 85104, E14, srebrna | 230 zł |
Lampa stołowa EGLO Solo 87256, E14, brązowa | 230 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →