Настільна лампа EGLO Chester 49385
Фото 4 |
EGLO Chester 49385 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Chester 49385
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eglo 49385 - Lampy stołowe CHESTER 1xE27/60W/230V EG49385 | 212 zł |
EGLO Trójnożna lampa stołowa Chester w stylu vintage | 286 zł |
Lampa stołowa EGLO Chester 49385, E27, czarna | 180 zł |
EGLO 49038 - Lampa stołowa CHESTER-P 1xE27/60W/230V EG49038 | 115 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →