Lampa stołowa Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2
Wideo 5Zdjęcia 13 |
Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2 |
|
Możliwość sterowania głosem za pomocą Siri (IOS), Xiao Ai. Funkcja symulacji światła porannego słońca, która pomoże Ci się obudzić.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampka nocna XIAOMI MJCTD02YL | 170 zł |
Lampa stołowa Xiaomi Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 EU BHR5969EU 400 lm, LED lam | 170 zł |
Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 Led Panel Light Biały BHR5969EU | 188 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości lampy stołowej Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2:
- Zmiana koloru oświetlenia
- Kontrola temperatury barwowej
- Ustawianie czasu wyłączenia oświetlenia
- Regulacja jasności
- Ustawianie czasu świecenia
- Nocne światło
PolecamyPorównaj w tabeli →