Lampa stołowa Xiaomi Mijia LED Lamp Pro (MJTD02YL)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Xiaomi Mijia LED Lamp Pro |
|
Współpracuje z systemami inteligentnego domu Mi Home i Apple HomeKit (obsługa asystenta głosowego Siri).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Mijia LED Lamp Pro
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp Pro XM200037 | 324 zł |
Xiaomi Mi Smart Pro MJTD02YL | 323 zł |
Lampa led Xiaomi Mi Smart Led Desk Lamp Pro EU | Lampka na biurko LED | Bi | 289 zł |
Lampa biurkowa XIAOMI BHR5968EU | 279 zł |
Lampa biurkowa XIAOMI BHR5968EU | 279 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →