Настільна лампа Xiaomi Mijia LED Lamp Pro (MJTD02YL)
Відео 1Фото 6 |
Xiaomi Mijia LED Lamp Pro |
|
Працює з системами розумного будинку Mi Home і Apple HomeKit (підтримка голосового помічника Siri).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mijia LED Lamp Pro
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp Pro XM200037 | 324 zł |
Xiaomi Mi Smart Pro MJTD02YL | 323 zł |
Lampa led Xiaomi Mi Smart Led Desk Lamp Pro EU | Lampka na biurko LED | Bi | 289 zł |
Lampa biurkowa XIAOMI BHR5968EU | 279 zł |
Lampa biurkowa XIAOMI BHR5968EU | 279 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →