Lampa stołowa Lexon Mina L
Zdjęcia 24 |
Lexon Mina L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexon Mina L
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexon Mina LH60 Mini Aluminiowa lampa LED Autonomia 6 h Jasnożółta Menthe | 136 zł |
Lampa LED Mina L biała | 329 zł |
Lexon, Lampa Mina L, granatowa | 329 zł |
Lexon Mina Audio L LED z głośnikiem bluetooth LH76MD Złoty | 399 zł |
Lampa Lexon Mina L granatowa | 329 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →