Lampa stołowa EGLO Slim 82305
EGLO Slim 82305 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Slim 82305
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampa stołowa EGLO Slim 82305, E14, biała | 128 zł |
Eglo SLIM 82305 lampa stołowa 1x40W/E14 | 128 zł |
82305 Slim Eglo | 128 zł |
Lampa stołowa SLIM 82305 - Eglo ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 128 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →