Lampa stołowa EGLO Solo 91238
EGLO Solo 91238 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Solo 91238
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO SOLO oprawa sto?owa, bia?y ze wzorem | 271 zł |
Lampa stołowa EGLO Solo 91238, E14, srebrna | 280 zł |
Eglo SOLO 91238 lampa stołowa 1x60W/E14 | 280 zł |
91238 Solo Eglo | 280 zł |
Lampa stołowa SOLO 91238 – Eglo ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 280 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →