Lampa stołowa EGLO Tarega 95527
EGLO Tarega 95527 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Tarega 95527
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO Tekstylna lampa stołowa TAREGA z betonową podstawą | 318 zł |
Eglo TAREGA 95527 lampa stołowa 1x60W/E27 | 146 zł |
Lampa stołowa TAREGA 95527 - Eglo ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 340 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →