Lampa stołowa EGLO Geo 81828
EGLO Geo 81828 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Geo 81828
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO GEO oprawa sto?owa, bia?y | 152 zł |
Eglo 81828 - Lampa stołowa GEO 1xE27/60W/230V EG81828 | 158 zł |
Lampa stołowa EGLO Geo 81828, E27, biała | 138 zł |
Eglo GEO 81828 lampa stołowa 1x60W/E27 | 138 zł |
81828 Geo Eglo | 138 zł |
Lampa stołowa GEO 81828 - Eglo ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 138 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →