Lampa stołowa EGLO Rondo 85264
EGLO Rondo 85264 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Rondo 85264
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO RONDO oprawa sto?owa, bia?y | 124 zł |
EGLO Lampa stołowa Rondo, Ø 20 cm, biała | 136 zł |
Lampa stołowa EGLO Milagro 85264, E27, biała | 128 zł |
Eglo MILAGRO 85264 lampa stołowa 1x60W/E27 | 128 zł |
85264 Rondo Eglo | 128 zł |
Lampa stołowa RONDO 85264 - Eglo ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 128 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →