Lampa stołowa EGLO Damasco 1 95775
EGLO Damasco 1 95775 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Damasco 1 95775
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO DAMASCO 1 oprawa sto?owa, bia?y | 102 zł |
Eglo 95775 - Lampa stołowa DAMASCO 1 1xE27/60W/230V EG95775 | 121 zł |
Lampa stołowa EGLO Damasco 1 95775, E27, biała | 105 zł |
Eglo 95776 - Lampa stołowa DAMASCO 1 1xE27/60W/230V EG95776 | 121 zł |
Lampa stołowa EGLO Damasco 1 95776, E27, biała | 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →