Lampa stołowa EGLO Borgillio 94697
Zdjęcia 4 |
EGLO Borgillio 94697 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Borgillio 94697
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO Lampa stołowa Borgillio 1-punktowa lampa biurkowa w stylu vintage w s | 339 zł |
Eglo 94704 - Lampa stołowa BORGILLIO 1xE27/40W/230V EG94704 | 523 zł |
Lampa stołowa Borgillio chrom (94702 Eglo) | 320 zł |
Lampka biurkowa EGLO Borgillio 94704, 60 W | 320 zł |
Lampa biurkowa na wysięgniku BORGILLIO 94704 Eglo | 320 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →