Lampa stołowa EGLO Chietino 97516
EGLO Chietino 97516 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Chietino 97516
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampa stołowa nocna CHIETINO biała E27 60W 97516 EGLO | 285 zł |
Eglo CHIETINO 1 97516 Lampka stołowa 1x60W/E27 | 285 zł |
97516 Chietino 1 Eglo | 285 zł |
Lampa stołowa CHIETINO 1 97516 – EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 285 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →