Karm dla psów Dolina Noteci Premium Rich in Goose 4.8 kg 6 pcs 6 szt.
Polecane produktyKarmy dla psów Dolina Noteci →
od 62 zł
mokra karma, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 67 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, indyk, bulion mięsny, ziemniaki, klasa: premium
od 58 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 58 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 58 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 55 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion mięsny, kurczak, klasa: premium
od 51 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: wieprzowina, bulion, kurczak, marchew, węglan wapnia, olej z łososia, klasa: premium
od 42 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, indyk, bulion mięsny, ziemniaki, klasa: premium
od 45 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: konina, marchewka, klasa: premium
od 62 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 63 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 62 zł
mokra karma, 6 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryba, bulion, woda, indyk, wątróbka, białko, łosoś, groszek, ziemniaki, klasa: holistyczna
od 59 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 55 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: serca/wątroby/płuca dzika, bulion, jagody, jeżyny, minerały, klasa: super premium
od 68 zł
mokra karma, 6 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody
Dolina Noteci Premium Rich in Goose 4.8 kg 6 pcs |
|
Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Dolina Noteci Premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 139 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka, rosół z kurczaka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 95 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona babki płesznik, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, drożdże, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, makaron, rosół, minerały, psyllium, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 62 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, brązowy ryż, masło, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina, marchew, tymianek, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 129 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium