Monitor Dell P2719H 27 " czarny (2719-2422)
Zdjęcia 9 |
Dell P2719H 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Easy Arrange - szablony do rozmieszczania okien aplikacji podczas pracy na wielu ekranach. Funkcja automatycznego przywracania pozwala kontynuować pracę od miejsca, w którym została przerwana.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P2719H 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell P2719H Monitor 27" Full HD 1920 x 1080 60 Hz IPS 5 ms ultracienka ram | 3 514 zł |
Monitor Dell P2719H (210-APXF) | 2 639 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! dell Monitor 27 P2719H IPS LED Full HD (1920x1080) / | 2 251 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! dell Monitor 27 P2719H LED 1920x108/16:9/5Y PPG - PACZ | 2 768 zł |
Modyfikacje Dell P2719H
Ceny na Dell P2719H |
---|---|---|---|---|
Dell P2219H 22 " | od 1 428 zł | 3 oferty | ||
Dell P2319H 23 " | od 900 zł | 1 oferta | ||
Dell P2419H 24 " czarny | od 359 zł | 3 oferty | ||
Dell P2719H 27 " czarny | od 2 251 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →