Chochla De Buyer Prima Matera 6206.20
Zdjęcia 5 |
De Buyer Prima Matera 6206.20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Prima Matera 6206.20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Prima Matera Casserole 20 Cm Induction Pot Posrebrzany DB6206-20 | 1 862 zł |
De Buyer Rondel indukcyjny Prima Matera 20 cm | 2 800 zł |
Rondel prosty, wysoki DE BUYER Prima Matera 1, 8 l, miedziany | 1 949 zł |
Modyfikacje De Buyer Prima Matera 6206.20
Ceny na De Buyer Prima Matera 6206.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6206.14 | od 1 585 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Prima Matera 6206.16 | od 1 739 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6206.18 | od 2 475 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Prima Matera 6206.20 | od 1 862 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6206.24 | od 2 486 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →