Wędzisko Daiwa Black Widow XT Spod Carp 11584-367
Daiwa Black Widow XT Spod Carp 11584-367 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daiwa Black Widow XT Spod Carp 11584-367
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DAIWA Black Widow XT Carp 36 m 1181ft 450lbs 2 części wędka karpia 11584-3 | 385 zł |
Wędka karpiowa Daiwa Black Widow Carp Spod czarna 11584-367 | 310 zł |
Wędka Daiwa Black Widow Carp Spod | 369 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →